Czym jest rozwój osobisty?

“Każdy człowiek jest odpowiedzialny za swój rozwój osobisty, bo w sposób świadomy lub nieświadomy rozwija swoje wady lub zalety. Chcesz znaleźć rozwiązanie? Zrób jeden mały krok i zacznij od siebie 🍀☯️”

Rozwój osobisty?

Robimy to na co dzień, to naturalny proces na drodze naszego życia, świadomie lub nieświadomie. Różnica polega na tym, że w jednym przypadku podejmujemy decyzję, bierzemy odpowiedzialność i świadomie pracujemy nad swoimi wadami i zaletami, w drugim mówimy, że nie interesuje nas ta droga i wtedy ta praca nad wadami i zaletami dzieje się nieświadomie. Każde wybór jest w porządku.

Przestrzeni do rozwoju osobistego jest bardzo wiele, wszędzie tam gdzie możemy się czego nauczyć nowego o sobie i od siebie, zdobyć wiedzę o tym co nas interesuje, pracować nad sobą i własnymi słabościami, zmieniać się dla siebie. To co ważne, w rozwoju osobisty, potrzebna jest intencja, cel i określony plan, wówczas świadomie wnosimy energię do zmiany, w przeciwnym przypadku, jest tak jakbyśmy jechali na zaciągniętym ręcznym hamulcu lub jeszcze gorzej, na wstecznym biegu.

Rozwój może dotyczyć wielu aspektów naszego życia, np:
+ rozwój zawodowy,
+ rozwój w biznesie,
+ odżywianie,
+ zdrowie,
+ aktywność/ trening sportowy,
+ poczucie wartości,
+ pewność siebie,
+ asertywność,
+ motywacja,
+ praca nad nawykami i przekonaniami,
+ poczucie sensu,
+ realizacja marzeń,
+ równowaga w życiu,
+ dbanie o relacje.

Zapraszam do kontaktu

Z JAKIM TEMATEM, SPRAWĄ PRZYCHODZISZ?

Poznajmy się. Powiedz mi więcej o swoich potrzebach, wyzwaniach, zamierzeniach, projektach, które chcesz realizować. Opowiedz mi o sobie.
Czego potrzebujesz? Co chcesz zrobić? W jaki sposób mogę pomóc?
Uświadomienie sobie na samym początku co jest celem oraz co ma być efektem, jest pierwszym krokiem do skutecznego działania.

Kontakt.

DANE KONTAKTOWE

Telefon: +48 602 357 732
Email: biuro@michalowskicoaching.pl
Web: www.michalowskicoaching.pl

Media.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Wizyta.

ADRES

ul. Pogodna 33
66-016 Płoty